Wij dingen mee naar de NRC Charity Awards 2017

NRC maakte gisteren bekend dat uit de 260 goede doelen die een motivatie hebben gestuurd voor de NRC Charity Awards, onze stichting bij de beste 20 zit! Lees hier de verklaring. Uiteraard zijn we hier hartstikke blij mee!

Wat betekent dit nu?
Op 10 april gaan twee mensen van onze stichting naar Rotterdam om met studenten de briefing (waarvoor staat Stichting Afrikaanse Albino’s?) aan te scherpen. De studenten van de Willem de Kooning Academie maken vervolgens een advertentie en deze komt vanaf half juli in het NRC, in de NRC Next en op nrccharityawards.nl. Die gaat er dus sowieso komen!

Vervolgens kiest het publiek (jij, ja!) de favoriete advertentie. Een vakjury onder leiding van NRC hoofdredacteur Peter Vandermeersch beoordeelt de advertenties en selecteert drie winnaars. Dit resulteert uiteindelijk tot de uitreiking (dus van de publieks- en de vakjury) op dinsdag 29 augustus in Pakhuis de Zwijger, Amsterdam.

We gaan er wat moois van maken!